Automobilový průmysl

V oblasti automobilového průmyslu se zabýváme návrhem, vývojem a realizací řešení pro zvýšení efektivity výrobního procesu. Máme dlouholeté zkušenosti nejen v oblasti automobilového průmyslu, na který jsme primárně zaměření, ale i v dalších průmyslových odvětvích.

Máte slabý článek ve Vaší výrobě? Nestíháte svým zákazníkům dodávat Váš produkt včas? Některé části linky jsou vytížené na 110% a jiné jsou nevyužité a čekají na díly z ostatních částí produkce? Rádi Vám pomůžeme optimalizovat výrobní proces. Nechceme hned dělat velké zásahy do struktury Vaší výroby. Plně se přizpůsobíme Vašim požadavkům. Máme zkušenosti z ostatních provozů po celém světě, a víme, že někdy stačí jen málo pro to, aby do sebe vše zapadalo jak má. Připravíme Vám návrh postupu optimalizace s cenovou rozvahou jednotlivých kroků a Vy si sami vyberete, jak postupovat dále.

V určitých odvětvích, není lehké prosadit nové řešení. Je zde bariéra všemožných certifikátů a osvědčení. Rádi pro Vás vyřídíme posouzení a odzkoušení nových dílů, stejně tak jako dodáváme naše řešení splňující parametry dle nařízení EU. Zajištění servisu a dodávek náhradních dílů v budoucnu je pro nás samozřejmostí.

Z našeho výrobního programu:

KONSTRUKČNÍ DÍLY
Odlitky, výkovky, svařence. Nosné a pomocné rámy. Pochozí konstrukce a schodiště. Nástřikové boxy.

STLAČENÝ VZDUCH
Speciální a řídící ventily, ventilové sestavy a rozvaděče, rychloodvzdušňovací ventily, kulové kohouty pro náročné aplikace, odolné kyselinám a louhům.

ŘÍDÍCÍ A OVLÁDACÍ CELKY
Řídící systémy včetně softwaru a programování, rozvaděče a automaty, MaR. Elektrické, pneumatické a hydraulické pohony a válce.

JEDNOÚČELOVÉ STROJE
manipulátory, tooling na lisy, tooling pro roboty. Manipulační a natahovací Greifery. Obráběcí a zakládací stoly. Razící a sekací linky. Vzduchotechnické rozvody, rekuperace vzduchu, řízené odsávání aerosolů, speciální filtrace aerosolů PUR a separátorů.

ŘÍDÍME SE HESLEM: „KDE JINÍ KONČÍ, MY ZAČÍNÁME“.

Obchodní oddělení

Naše obchodní oddělení je Vám k dispozici 10hodin denně

 

Pondělí-Pátek: 8:00-18:00

Víkend: zavřeno 

Kanceláře

Dotazy, připomínky

 

 

Technická podpora

Certifikace

Dokumentace

3D modely

Podpora

FAQ

Mobile Industry

Cibien Solutions

Rail Industry