O nás

Naše společnost Vám nabízí návrhy, vývoj a realizaci zákaznických řešení. Dodávky kompletních zařízení na klíč, náhradních dílů a zajištění údržby a servisu. Díky našemu spolehlivému a plně kvalifikovanému týmu a kvalitní technice jsme schopni realizovat vetšinu Vašich požadavků, případně zajistit kooperaci s našimi partnery.

Zaměřujeme se na čtyři hlavní oblasti

Automobilový průmysl

V této oblasti máme dlouholeté zkušenosti s návrhy a realizacemi jednoúčelových strojů pro zvýšení efektivity produkce. Dále zajišťujeme pro naše zákazníky 3D modely zařízení, dokumentaci, certifikace a osvědčení.

OBNOVITELNÉ ZDROJE - BIOPLYNOVÉ STANICE, FVE

V oblasti obnovitelných zdrojů působíme několik posledních let. Boom fotovoltaiky nás kompletně minul, nezajišťujeme dotace, ale zaměřujeme se na maximální efektivitu našeho řešení a návratnost již během několika let bez podpory státu. Pro bioplynové stanice dodáváme rozvody technologií, armatury, řídící systémy a ovládací celky.

KOLEJOVÁ VOZIDLA

Zajišťujeme náhradní díly pro lokomotivy, osobní a nákladní vozy, soupravy a tramvaje. Včasně diagnostikujeme problém, navrhneme řešení, zajistíme vývoj, výrobu a následnou certifikaci a schválení. Dodáváme náhrady dílů již zaniklých výrobců, případně navrhneme nové řešení z nich odvozené.

SLUŽBY A ZÁSOBOVÁNÍ

Potřebujete pro Váš projekt připravit dokumentaci, 3D model, případně Vaše zařízení nechat schválit dle přísných Evropských předpisů? Nabízíme Vám služby našich konstruktérů a techniků, kteří tuto starost převezmou za Vás. Dále Vám nabízíme možnost zřízení konsignačního skladu přímo ve Vašich skladech, případně možnost pravidelného zásobení v dohodnutých intervalech, nebo na základě kontraktu zajišťovat expresní dodávky 24/7.

NAŠÍM ZÁMĚREM JE, BÝT VŽDY PROFESIONÁLNÍ V KONKRÉTNÍCH OBORECH.

V případě jakýchkoli dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Obchodní oddělení

Naše obchodní oddělení je Vám k dispozici 10hodin denně

 

Pondělí-Pátek: 8:00-18:00

Víkend: zavřeno 

Kanceláře

Dotazy, připomínky

 

 

Technická podpora

Certifikace

Dokumentace

3D modely

Podpora

FAQ

Mobile Industry

Cibien Solutions

Rail Industry