Obnovitelné zdroje

V oblasti obnovitelných zdrojů působíme několik posledních let. Boom dotací nás kompletně minul, nezajišťujeme dotace, ale zaměřujeme se na maximální efektivitu našeho řešení s návratností již během několika let bez podpory státu.

BIOPLYNOVÉ STANICE (BPS)
Pro bioplynové stanice dodáváme rozvody technologií, armatury, řídící systémy a ovládací celky. Máme za sebou několik úspěšných realizací a dodávek na projekty po střední a východní Evropě. Zajišťujeme návrh a výpočet vhodného řešení pro daný projekt, dodání včetně montáže na místě realizace. Jsme schopni standartní produkty upravit potřebám zákazníka, kde například nožová šoupata upravujeme pro zakopání do země, či jako šachtové provedení s poklopem.

SOLÁRNÍ ELEKTRÁRNY (FVE)
Solární elektrárny stavíme jako ostrovní systém, systém připojený do sítě, či jako UPS. Na základě požadavků zákazníka navrhneme celý systém na míru. Výhody našeho řešení je začlenění do systému inteligentního řízení, možnost ovládání přes mobilní telefon, tablet či počítač. Pro maximální efektivitu je náš systém možno propojit například s tepelným čerpadlem, klimatizací, ohřevem TUV, ohřevem bazénu, pro využití přebytečné energie. Stavíme systémy z komponentů Victron Energy.

MAXIMÁLNÍ EFEKTIVITA, RYCHLÁ NÁVRATNOST, POCIT JISTOTY, INTELIGENTNÍ ŘÍZENÍ...

Obchodní oddělení

Naše obchodní oddělení je Vám k dispozici 10hodin denně

 

Pondělí-Pátek: 8:00-18:00

Víkend: zavřeno 

Kanceláře

Dotazy, připomínky

 

 

Technická podpora

Certifikace

Dokumentace

3D modely

Podpora

FAQ

Mobile Industry

Cibien Solutions

Rail Industry